Posted by admin1 on 1 listopada 2011 in Prywatna pomoc w spłacaniu długów with No Comments


Polacy zadłużają się ostatnimi czasy na potęgę, jednakże przeważają kredyty gotówkowe. Tymczasem trudno dostać kredyt na mieszkanie, nawet jeśli się bardzo chce – same chęci nie zawsze są bowiem wystarczające. Dla banku liczy się przede wszystkim wiarygodność kredytobiorcy, to czy będzie on spłacał raty kredytowe w terminie.

Dlatego też przed przyznaniem kredytu hipotecznego ustala on zdolność kredytową każdego klienta, który zainteresowany jest zaciągnięciem tak dużego zobowiązania finansowego, jakim niewątpliwie jest kredyt na mieszkanie czy dom. Na zdolno0śc kredytową wpływ ma wiele czynników. Wśród nich decydujące jest wynagrodzenie. Wysoki dochód gwarantuje połowę sukcesu. Trzeba bowiem przy tym najlepiej pracować na umowę na czas nieokreślony. Co więcej należy mieć pozytywną historię kredytową. Bez tego ani rusz. Zdolność kredytową ustalana jest również na podstawie wydatków. Bank sprawdza ile z naszego wynagrodzenia pieniędzy wypływa z konta i na co je wydajemy. Co więcej obniża się ona kiedy na utrzymaniu mamy rodzinę – zonę, która nie pracuje, bo chociażby wychowuje nasza pociechę.

Dlatego też o kredycie warto pomyśleć wcześniej, kiedy dopiero planuje się założenie rodziny. Ponieważ co chwila banki wprowadzają w życie nowe zalecenia KNF trzeba liczyć się z tym, że banki będą chętne do pożyczania mniejszej ilości pieniędzy. Tym samym Polaków będzie stać, nawet z kredytem hipotecznym, na tańsze mieszkania, tym samym takie, które mają mniejszą powierzchnię. Właśnie to pod uwagę powinni wziąć deweloperzy.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

« previous post

Bezpieczny i uczciwy kredyt pod zas...

Pieniądz rządzi światem. Chyba już nikt nie ma najmniejszych wątpliwości co do tego, że współczesnym światem rządzi pieniądz. W pewien sposób nie jest to informacja zbyt wesoła, gdyż od ilości posiadanych przez nas papierków w portfelu zależy nas status społeczny. (więcej&hellip...

next post »

Jak znaleźć prywatne pożyczki ch....

Dorosłość nie tak kolorowa, jak mogłoby się wydawać. Mogłoby się wydawać, że wkroczenie w dorosłe życie będzie interesującym doświadczeniem. (więcej…)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

No trackbacks yet.

Posts with similar tags

Posts in similar categories

 • Komentarze

  • Natalia:

   Said on 9 kwietnia 2013

   Witam, prowadzę biuro pośrednictwa kredytowego. Poszukuję inwestorów do po...

  • Bożena:

   Said on 5 kwietnia 2013

   Nie można generalizować. Moja sytuacja jest bardzo trudna, mimo, że pracuj...

  • Michal:

   Said on 27 marca 2013

   Poszukuje pozyczki pod zastaw lub weksel

  • Monika:

   Said on 26 marca 2013

   Błagam potrzebuje pilnie 2000 zł oprocentowanie do 30 % błagam. monika.nara...

  • mateusz:

   Said on 12 marca 2013

   Witam potrzebuję pożyczki na 12000 zł na wysokość 30% okres 2,5 roku. Umo...

 • Pożyczki prywatne dla pracujących na czarno

  Ryzykowne inwestycje nie zawsze popłacają. Stawianie wszystkiego na jedną kartę nie zawsze jest czynnością opłacalną.

  Zamknij