Ggdzie szybka pożyczyć na święta – ING Bank

Świąteczna promocja w ING Banku Śląskim. Dopiero co sprzątaliśmy groby naszych bliskich, a sklepy i banki już poczuły zbliżające się święta. Nie ma co ukrywać, że okres przedświąteczny zawsze napędza jednym i drugim klientów. Żeby udać się do sklepu i kupić wymarzone prezenty trzeba posiadać pieniądze, to z kolei wiąże się bardzo często z wizytą w banku. ING Bank Śląski już rozpoczął promocję pożyczki gotówkowej, którą można zaciągnąć z myślą o kupnie świątecznych prezentów. Decyzję o zaciągnięciu zobowiązania finansowego trzeba podjąć do 16 grudnia. Bank oferuje swoim klientom prezent do pożyczki – wydanie baśni ‚Opowieści przy kominku’ wraz z audiobookiem.

Co więcej klient może liczyć na szybkie rozpatrzenie wniosku o pożyczkę. W większości przypadków będzie to możliwe podczas jednej wizyty. Warto dodać, że maksymalnie można pożyczyć do 50 tys. zł. Pieniądze można przeznaczyć na dowolny cel – nie musi być on związany ze świętami. Bank przygotował również ofertę pożyczki dla przedsiębiorców. Szczegóły jednej i drugiej oferty można poznać na stronie ING Banku Śląskiego.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Gdzie dostanę bezpiecznie pożyczkę prywatnie

Na każdym kroku, to w sklepie jednym, to w drugim, w katalogu, w Internecie – dosłownie wszędzie widzimy tyle rzeczy,...

Zamknij