Posted by admin on 22 września 2011 in Gdzie wezmę kredyt bez bik with 1 Comment


Sfinansowanie auta nie będzie takim trudnym czynnikiem, jak sam jego wybór. Pośród tylu różnych marek i modeli samochodów dokonanie wyboru jednego z nich naprawdę nie należy do najłatwiejszych zadań. Sfinansować te cztery kółka możemy zaciągając jakikolwiek szybki auto kredyt, jednakże to nie rozwiąże problemu związanego z wyborem.

O ile chcąc dokonać zakupu auta z salonu nie musimy martwić się o zbyt wiele różnych czynników, o tyle dokonując zakupu auta używanego sytuacja ta będzie wyglądała zdecydowanie inaczej. Niewiele osób zdaje sobie sprawę z tego, na co tak właściwie powinno się zwracać uwagę podczas dokonywania zakupu samochodu używanego. Najlepiej byłoby wziąć ze sobą jakiegoś zaprzyjaźnionego mechanika, jednakże nie każdy będzie miał taką możliwość.

Na co więc zwrócić uwagę zanim zaciągnie się szybki kredyt na używane auto? Przede wszystkim radziłbym przyjrzeć się odcieniom poszczególnych elementów. Niekiedy rozpoznanie tego, czy samochód był malowany, czy też nie, nie należy do najtrudniejszych zadań. Zwrócić możemy również uwagę na szyby, czy wszystkie są z tego samego rocznika i czy zgadzają się oznaczenia. Warto również spytać o możliwość dokonania kontroli stanu technicznego auta na najbliższej stacji ASO.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

« previous post

Gdzie można kupić tanio Franka on...

Citi Handlowy obniżył marżę franka szwajcarskiego. Bank Citi Handlowy postanowił zachęcić klientów detalicznych do kupna obcej waluty - franka szwajcarskiego poprzez obniżenie marży kursu do poziomu 0,8%. Spread będzie teraz wynosił 1,6%. (więcej…)

next post »

Jak dobrze wejść w dorosłość

Dorosłość to nie tylko możliwość kupowania alkoholu i papierosów bez towarzyszącego nam stresu, że ktoś zapyta nas o dowód osobisty. To odpowiedzialność za wykonywane czyny chyba najlepiej kształtuje, czym tak właściwie wchodzenie w dorosłe życie jest. Przed laty przestałem wierzy...

One Response to Gdzie wezmę szybki kredyt na używane auto

 1. Kupię samochód na kredyt

  4 lipca 2012 - 13:30
  1

  Dla mnie zdecydowanie trudniejszym zadaniem jest wybór kredytu. Na samochodach się znam, więc ciężko jest mnie oszukać, a na kredytach nie znam się wcale, więc boję się, że ktoś mi wciśnie jakąś lipę i będę musiał spłacać to do końca życia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

No trackbacks yet.

Posts with similar tags

Posts in similar categories

 • Komentarze

  • Natalia:

   Said on 9 kwietnia 2013

   Witam, prowadzę biuro pośrednictwa kredytowego. Poszukuję inwestorów do po...

  • Bożena:

   Said on 5 kwietnia 2013

   Nie można generalizować. Moja sytuacja jest bardzo trudna, mimo, że pracuj...

  • Michal:

   Said on 27 marca 2013

   Poszukuje pozyczki pod zastaw lub weksel

  • Monika:

   Said on 26 marca 2013

   Błagam potrzebuje pilnie 2000 zł oprocentowanie do 30 % błagam. monika.nara...

  • mateusz:

   Said on 12 marca 2013

   Witam potrzebuję pożyczki na 12000 zł na wysokość 30% okres 2,5 roku. Umo...

 • Kredyt pod zastaw nieruchomości – Bank BPH

  Tani i szybki kredyt z banku dla pracujących zagranicą? Jak pozyskać środki finansowe na realizacje swoich planów jeśli pracujemy za...

  Zamknij