Szybka pożyczka na wycieczkę za granicę lub wczasy

Wyjazdy za granice to nie tylko przyjemność. To znaczy zwykle wycieczki są dla nas atrakcją, nieważne dokąd się udamy. No chyba że jedziemy w zatłoczonym pociągu, w 40-stopniowym upale a miejsce naszego przeznaczenia to zapadła dziura na śląsku, w której musimy się znaleźć, bo akurat trzeba z różnych powodów odwiedzić krewnego. Czasem się zdarza, że wyjazd jest okazją na zrobienie kariery, zdobycie większej wiedzy czy doświadczenia. Tak jest w wypadku chociażby wyjazdów na stypendia zagraniczne. Zazwyczaj uczelnia je finansuje i możemy przez kilka miesięcy przebywać poza granicami kraju, aby doskonalić swoje umiejętności.

Ale niekiedy bywa tak, że chcemy wyjechać na własną rękę do kraju, z którym nasz uniwersytet czy akademia nie ma umowy. Na przykład planujemy wyjechać do Tajlandii, aby lepiej nauczyć się języka tajskiego. Przecież w kraju nigdy nie uda się opanować takiego języka w zadowalającym stopniu.

Bilet kosztuje około 3 tysięcy złotych, jeśli nie więcej. Do tego dochodzi wiza, odpowiednie szczepienia i ubezpieczenie, mieszkanie i wyżywienie. Jak sobie z tym poradzić. Trzeba chyba przejrzeć dostępne w bankach kredyty i wybrać jakiś kredyt dla siebie. Pożyczka na taki wyjazd nie jest rzeczą złą. Opłacimy bilet, może nawet mieszkanie przez kilka miesięcy i jak dobrze zagospodarujemy fundusze, to zostanie jeszcze na wyżywienie. Wprawdzie wyjazd ma nam posłużyć na rozwinięcie swoich umiejętności, ale może uda się znaleźć jakąś pracę, która pozwoli się utrzymać, dzięki czemu nie wydamy całej kwoty z zaciągniętego kredytu i będzie łatwo je nam go spłacić. Poza tym możemy także rozważyć prywatne pożyczki na lepszych warunkach.
Zatem trzeba chwytać szansę, nawet gdy nie ma się wystarczających możliwości finansowych.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
One Comment

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Kredyt pod zastaw nieruchomości – Bank BPH

Tani i szybki kredyt z banku dla pracujących zagranicą? Jak pozyskać środki finansowe na realizacje swoich planów jeśli pracujemy za...

Zamknij