Posted by admin1 on 14 grudnia 2011 in Gdzie wezmę kredyt bez bik with 3 komentarze


Z roku na rok coraz więcej banków przygotowuje na Święta specjalne oferty kredytowe. Jednym z takich banków jest ING Bank Śląski. Teraz klienci którzy zdecydują się zaciągnąć pożyczkę gotówkową w tym banku mogą otrzymać prezent dla swoich bliskich w postaci „Opowieści przy kominku” wraz z audiobookiem.

Książka może być atrakcyjnym prezentem dla najmłodszych. Prócz książki w ramach oferty świątecznej klienci będą mogli również skorzystać z obniżonego oprocentowania pożyczki.

Do wyboru klienci mają dwa produkty kredytowe: szybką pożyczkę gotówkową oraz mega pożyczkę. Świąteczna oferta ważna jest do 16 grudnia 2011 roku. Minimalna kwota pożyczki to 1000 zł. Maksymalnie w ramach pożyczki gotówkowej klient może wnioskować o kwotę nie wyższa niż 50 000 zł. Szybka pożyczka jest oferowana bez zabezpieczeń i poręczeń. W przypadku mega pożyczki klienci mogą liczyć nawet na pożyczkę w kwocie 100 000 zł. Jednak w tym wypadku wymagane jest zabezpieczenie w postaci nieruchomości. Kwota pożyczki w obu przypadkach jednak zależy od dochodów netto. Maksymalnie może być to 18- krotność dochodów. Do kwoty 15 tysięcy złotych bank udzieli pożyczki bez zgody współmałżonka.

W ramach oferty świątecznej bank nie pobiera żadnych opłat dodatkowych za rozpatrzenie wniosku. Pieniądze pozyskane dzięki pożyczce można przeznaczyć na dowolny cel. Oprocentowanie pożyczki zależy w dużej mierze od zdolności kredytowej klienta. Jednak w przypadku pożyczki gotówkowej rozłożonej na 36 miesięcy oprocentowanie nie jest niższe niż 10,50%. W przypadku mega pożyczki oprocentowanie stałe wynosi przynajmniej 10,50% zaś przy oprocentowaniu zmiennym wynosi 12,50%.

Z szybkiej pożyczki gotówkowej mogą skorzystać zarówno stali jak i nowi klienci. Mega pożyczka jest skierowana tylko i wyłącznie do stałych klientów. Zarówno mega pożyczkę jak i szybką pożyczkę można otrzymać już podczas jednej wizyty w banku. Na decyzję o przyznaniu pożyczki czeka się mniej niż 15 minut. Pieniądze z pożyczki przelewane są na konto klienta jeszcze tego samego dnia. O tym na jaki okres zostanie zaciągnięta pożyczka decyduje tylko klient. Maksymalnie pożyczkę można spłacać przez 5 lat w opcji standardowej, lub 8 lat w przypadku mega pożyczki. Również o dniu spłaty raty decyduje klient. Można ustanowić automatyczną spłatę pożyczki z konta osobistego. Dzięki temu nigdy nie zapomnimy o spłacie danej raty.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 3.5/5 (2 votes cast)
Szybka pożyczka gotówkowa w ING Bank Śląski, 3.5 out of 5 based on 2 ratings

« previous post

Szybka pożyczka pod zastaw dla wsz...

Wiele osób szuka kredytu na wysoką kwotę, jednak obawia się wysokich kosztów związanych z kredytem gotówkowym. Faktycznie tradycyjne kredyty gotówkowe są idealnym rozwiązaniem dla osób, które chcą pożyczyć mniejsze kwoty. Dla klientów, którzy potrzebują więcej pieniędzy banki stw...

next post »

Pożyczki chwilówki prywatne onlin....

Pożyczka prywatna w sieci - W Polsce, aż mnoży się od ofert kredytów-chwilówek. W takich kredytach RRSO przekracza nawet kilkanaście tysięcy procent. W dużym stopniu Polacy zniechęcili się do tego typu rozwiązań kredytowych. Przy tak dużym oprocentowaniu, nawet z pożyczonej małej kwo...

3 Responses to Szybka pożyczka gotówkowa w ING Bank Śląski

 1. Halina W.

  16 lipca 2012 - 14:19
  1

  Takie pożyczki pojawiają się dość często, jednak trzeba brać pod uwagę to, że są one nieco droższe niż zwykłe pożyczki dostępne na co dzień. Znajoma wzięła taką pożyczkę i niestety musi co miesiąc płacić kilkadziesiąt zł samego ubezpieczenia. Chciała skonsolidować tę pożyczkę i wziąć inną na lepszych warunkach… niestety nie dało się. Pozostaje więc spłacanie… i narzekanie.

 2. Gienek Poznań

  17 lipca 2012 - 11:15
  2

  Niestety te pożyczki tanie nie są i nie każdy zdaje sobie z tego sprawę. Ludzie pożyczają pieniądze i dopiero, gdy podliczą sobie całą spłatę, uświadamiają sobie, że bardzo słono przepłacili za tę przyjemność

 3. pożyczka w Krakowie

  19 września 2012 - 09:58
  3

  Szukam pożyczki na remont mieszkania. Czy ktoś zna jakąś dobrą firmę, która udziela takich pożyczek w Krakowie lub okolicach? Niestety nie mam szans w banku, więc muszę szukać w innych miejscach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

No trackbacks yet.

Posts with similar tags

Posts in similar categories

 • Komentarze

  • Natalia:

   Said on 9 kwietnia 2013

   Witam, prowadzę biuro pośrednictwa kredytowego. Poszukuję inwestorów do po...

  • Bożena:

   Said on 5 kwietnia 2013

   Nie można generalizować. Moja sytuacja jest bardzo trudna, mimo, że pracuj...

  • Michal:

   Said on 27 marca 2013

   Poszukuje pozyczki pod zastaw lub weksel

  • Monika:

   Said on 26 marca 2013

   Błagam potrzebuje pilnie 2000 zł oprocentowanie do 30 % błagam. monika.nara...

  • mateusz:

   Said on 12 marca 2013

   Witam potrzebuję pożyczki na 12000 zł na wysokość 30% okres 2,5 roku. Umo...

 • Kto daje pożyczki prywatne dla bezrobotnych osób

  Zanim podejmiemy decyzję – pomyślmy! Z każdej sytuacji można odnaleźć jakieś sensowne wyjście. Przede wszystkim jednak nie powinniśmy kierować się...

  Zamknij