Szybka pożyczka gotówkowa w ING Bank Śląski

Z roku na rok coraz więcej banków przygotowuje na Święta specjalne oferty kredytowe. Jednym z takich banków jest ING Bank Śląski. Teraz klienci którzy zdecydują się zaciągnąć pożyczkę gotówkową w tym banku mogą otrzymać prezent dla swoich bliskich w postaci „Opowieści przy kominku” wraz z audiobookiem.

Książka może być atrakcyjnym prezentem dla najmłodszych. Prócz książki w ramach oferty świątecznej klienci będą mogli również skorzystać z obniżonego oprocentowania pożyczki.

Do wyboru klienci mają dwa produkty kredytowe: szybką pożyczkę gotówkową oraz mega pożyczkę. Świąteczna oferta ważna jest do 16 grudnia 2011 roku. Minimalna kwota pożyczki to 1000 zł. Maksymalnie w ramach pożyczki gotówkowej klient może wnioskować o kwotę nie wyższa niż 50 000 zł. Szybka pożyczka jest oferowana bez zabezpieczeń i poręczeń. W przypadku mega pożyczki klienci mogą liczyć nawet na pożyczkę w kwocie 100 000 zł. Jednak w tym wypadku wymagane jest zabezpieczenie w postaci nieruchomości. Kwota pożyczki w obu przypadkach jednak zależy od dochodów netto. Maksymalnie może być to 18- krotność dochodów. Do kwoty 15 tysięcy złotych bank udzieli pożyczki bez zgody współmałżonka.

W ramach oferty świątecznej bank nie pobiera żadnych opłat dodatkowych za rozpatrzenie wniosku. Pieniądze pozyskane dzięki pożyczce można przeznaczyć na dowolny cel. Oprocentowanie pożyczki zależy w dużej mierze od zdolności kredytowej klienta. Jednak w przypadku pożyczki gotówkowej rozłożonej na 36 miesięcy oprocentowanie nie jest niższe niż 10,50%. W przypadku mega pożyczki oprocentowanie stałe wynosi przynajmniej 10,50% zaś przy oprocentowaniu zmiennym wynosi 12,50%.

Z szybkiej pożyczki gotówkowej mogą skorzystać zarówno stali jak i nowi klienci. Mega pożyczka jest skierowana tylko i wyłącznie do stałych klientów. Zarówno mega pożyczkę jak i szybką pożyczkę można otrzymać już podczas jednej wizyty w banku. Na decyzję o przyznaniu pożyczki czeka się mniej niż 15 minut. Pieniądze z pożyczki przelewane są na konto klienta jeszcze tego samego dnia. O tym na jaki okres zostanie zaciągnięta pożyczka decyduje tylko klient. Maksymalnie pożyczkę można spłacać przez 5 lat w opcji standardowej, lub 8 lat w przypadku mega pożyczki. Również o dniu spłaty raty decyduje klient. Można ustanowić automatyczną spłatę pożyczki z konta osobistego. Dzięki temu nigdy nie zapomnimy o spłacie danej raty.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 3.5/5 (2 votes cast)
Szybka pożyczka gotówkowa w ING Bank Śląski, 3.5 out of 5 based on 2 ratings
3 komentarze

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Jak znaleźć prywatne pożyczki chwilówki online

Dorosłość nie tak kolorowa, jak mogłoby się wydawać. Mogłoby się wydawać, że wkroczenie w dorosłe życie będzie interesującym doświadczeniem.

Zamknij