Szybka pożyczka gotówkowa bez bik – kto mi pomoże znaleźć

Życie nie jest takie łatwe i przyjemne, a szczególnie wiedzą o tym ci, którzy potrzebują pieniędzy i nie wiedzą jak je szybko zdobyć. Oczywiście można pójść do dodatkowej pracy i zasuwać po 16 godzin na dobę, ale jak długo można tak pociągnąć i kiedy uda się uzbierać potrzebną kwotę.

Inną możliwością jest odwiedzenie któregoś z oddziałów banku, aby sprawdzić kredyty i wybrać coś dla siebie. Ale po pierwsze, najpierw bank musi nam ten kredyt przyznać, a nie zawsze to się udaje, bo za mało zarabiamy, widniejemy już w Biurze Informacji Kredytowej czy jesteśmy niewiarygodni dla banku. Po drugie, jeżeli nawet dostaniemy kredyt, to nie wiadomo czy na satysfakcjonująca kwotę. I po trzecie, oczywiście zaciągnięcie kredytu wiąże się czasem z wieloletnią umową i wyższymi kosztami, ponieważ oprocentowanie w bankach jest takie, że niekiedy trzeba zaciągnąć kolejny kredyt na spłatę poprzedniej pożyczki.

Można jeszcze pożyczyć pieniądze od rodziny lub od znajomych, ale tutaj też istnieje pewne niebezpieczeństwo. Nie wiadomo, kto zechce nam pożyczyć potrzebna sumę i nie wiadomo, kiedy będziemy w stanie spłacić pożyczkę. Dlatego najlepszym rozwiązaniem dla takich sytuacji jest pożyczki społecznościowe czyli szybka pożyczka gotówkowa bez bik. Tutaj nikt nie pyta, na co potrzebujemy pieniędzy, nikt nas nie sprawdza w BIK i nie kontroluje naszych zarobków. Co więcej, dostajemy także oprocentowanie dużo niższe niż w banku, po czym po prostu podpisujemy umowę z pożyczkodawcą i dostajemy pieniądze na konto. Szybko, bezpiecznie i przyjemnie.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
207 komentarzy

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Wymagana zdolność kredytowa do kredytu hipotecznego

Polacy zadłużają się ostatnimi czasy na potęgę, jednakże przeważają kredyty gotówkowe. Tymczasem trudno dostać kredyt na mieszkanie, nawet jeśli się...

Zamknij