Skąd wziąć gotówkę na start firmy? – pożyczka, dotacja

Opcji na pozyskanie gotówki na start firmy jest naprawdę sporo. Jedną z najczęściej wybieranych jest ubieganie się o różnego rodzaju dotacje płynące z Unii Europejskiej, czy też kierowane w naszą stronę z Urzędu Pracy. Najpoważniejszym minusem takiego rozwiązania będzie okres oczekiwania na jej przyznanie, z jakim to przyjdzie nam się zmierzyć.

Zazwyczaj bowiem zależy nam na czasie, by przez przypadek ktoś w naszej okolicy nie wpadł na podobny do naszego pomysł, przez co stracić możemy szansę na naprawdę dobry start. Wobec tego sporo osób decyduje się na różnego rodzaju kredyty przeznaczone właśnie dla takich początkujących firm. Musimy jednak pamiętać, że bez porządnie napisanego biznesplanu nie mamy nawet czego tutaj szukać. Jest to swoista podstawa.

Chcąc otworzyć trzydziestą pizzerię w dwudziestotysięcznym mieście również nie mamy praktycznie żadnych szans na otrzymanie tegoż właśnie kredytu. Banki lubią udzielać kredytów osobom, których projekty uważają za naprawdę interesujące i mające szansę bytu na rynku. Coraz częściej jest wpaść na coś innowacyjnego, jednakże niekiedy wystarczy zmodyfikować pewien pomysł wcielony przez kogoś innego, by dzięki temu całkiem nieźle prosperować.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Online pożyczki prywatne pod zastaw nieruchomości

Pożyczka prywatna pod zastaw domu lub mieszkania to proste i jedno z najszybszych narzędzi finansowych pozwalających na pozyskanie potrzebnych pilnie...

Zamknij