Posted by admin on 15 września 2011 in Prywatna pomoc w spłacaniu długów with No Comments


Opcji na pozyskanie gotówki na start firmy jest naprawdę sporo. Jedną z najczęściej wybieranych jest ubieganie się o różnego rodzaju dotacje płynące z Unii Europejskiej, czy też kierowane w naszą stronę z Urzędu Pracy. Najpoważniejszym minusem takiego rozwiązania będzie okres oczekiwania na jej przyznanie, z jakim to przyjdzie nam się zmierzyć.

Zazwyczaj bowiem zależy nam na czasie, by przez przypadek ktoś w naszej okolicy nie wpadł na podobny do naszego pomysł, przez co stracić możemy szansę na naprawdę dobry start. Wobec tego sporo osób decyduje się na różnego rodzaju kredyty przeznaczone właśnie dla takich początkujących firm. Musimy jednak pamiętać, że bez porządnie napisanego biznesplanu nie mamy nawet czego tutaj szukać. Jest to swoista podstawa.

Chcąc otworzyć trzydziestą pizzerię w dwudziestotysięcznym mieście również nie mamy praktycznie żadnych szans na otrzymanie tegoż właśnie kredytu. Banki lubią udzielać kredytów osobom, których projekty uważają za naprawdę interesujące i mające szansę bytu na rynku. Coraz częściej jest wpaść na coś innowacyjnego, jednakże niekiedy wystarczy zmodyfikować pewien pomysł wcielony przez kogoś innego, by dzięki temu całkiem nieźle prosperować.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

« previous post

Pożyczka prywatna od ręki na dzi...

Manipulacja za pomocą środków masowego przekazu na stałe wpisała się w naszą kulturę. Włączając telewizor na pewno natrafimy na jakieś reklamy. Trzeba przyznać, że niektóre z nich skonstruowane zostały w bardzo sprytny sposób. (więcej…)

next post »

Gdzie po kredyt? Do banku czy poży....

Banki na stałe wpisały się w nasze codzienne życie. Do naszej dyspozycji nie tylko oddawana jest możliwość założenia sobie w nich konta, lecz skorzystać możemy ze zdecydowanie szerszego pakietu usług. Całkiem sporą popularnością cieszą się bankowe pożyczki gotówkowe. (więcej&he...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

No trackbacks yet.

Posts with similar tags

Posts in similar categories

 • Komentarze

  • Natalia:

   Said on 9 kwietnia 2013

   Witam, prowadzę biuro pośrednictwa kredytowego. Poszukuję inwestorów do po...

  • Bożena:

   Said on 5 kwietnia 2013

   Nie można generalizować. Moja sytuacja jest bardzo trudna, mimo, że pracuj...

  • Michal:

   Said on 27 marca 2013

   Poszukuje pozyczki pod zastaw lub weksel

  • Monika:

   Said on 26 marca 2013

   Błagam potrzebuje pilnie 2000 zł oprocentowanie do 30 % błagam. monika.nara...

  • mateusz:

   Said on 12 marca 2013

   Witam potrzebuję pożyczki na 12000 zł na wysokość 30% okres 2,5 roku. Umo...

 • Bezpieczny i uczciwy kredyt pod zastaw nieruchomości

  Pieniądz rządzi światem. Chyba już nikt nie ma najmniejszych wątpliwości co do tego, że współczesnym światem rządzi pieniądz. W pewien...

  Zamknij