Serwis pożyczkowy wabank.pl powraca

Zauważyliśmy niedawno, że jeden z najstarszych lub nawet najstarszy serwis finansowo pożyczkowy został reaktywowany po kilku latach przerwy. Wabank.pl bo o nim właśnie mowa został założony prawie 11 lat temu i na początku 21 wieku był jednym z najpopularniejszych portali tego typu w Polsce. Nie mamy w zwyczaju pisać na łamach naszej strony o innych serwisach finansowych jednak powyższy zasługuje na wzmiankę chociażby z racji swojego wieku ponieważ jest on starszy nawet od takich gigantów jak money.pl czy bankier.pl.

Oczywiście upłynie sporo czasu zanim serwis odzyska dawną świetność i popularnością zbliży się do dzisiejszych potentatów jednak patrząc na jego aktualny stan można wnioskować, że jego nowi właściciele znają się na rzeczy i będą starali się uczynić z niego jeden z najważniejszych serwisów ekonomicznych w naszym kraju.

Na dzień dzisiejszy można tam poczytać o wszystkim co ciekawego aktualnie dzieje się w gospodarce i świecie ekonomii. Redaktorzy dyplomowani to specjaliści zarówno od podatków i wszystkiego co dotyczy księgowości jak i wykształceni doradcy finansowi potrafiący znaleźć rozwiązanie dla potrzebujących kapitału i dla tych, którzy nie wiedzą gdzie go bezpiecznie zainwestować.

Są tam także oferty produktów bankowych takich jak kredyty hipoteczne, kredyty dla firm oraz gotówkowe pożyczki pozabankowe dla osób prywatnych. Miejmy nadzieję, że w przyszłości serwis wabank.pl zachowa tak wysoki poziom artykułów i felietonów dzięki czemu nie stanie się jednym z wielu setek zapomnianych i rzadko odwiedzanych stronek z kredytami.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 4.0/5 (2 votes cast)
Serwis pożyczkowy wabank.pl powraca, 4.0 out of 5 based on 2 ratings
7 komentarzy

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Szybka pożyczka prywatna przez Internet – gdzie

To, co jeszcze kilka lat temu było odległą przyszłością, nie do pomyślenia – dziś jest rzeczywistością. I tak nie trzeba...

Zamknij