Online pożyczki prywatne pod zastaw nieruchomości

Pożyczka prywatna pod zastaw domu lub mieszkania to proste i jedno z najszybszych narzędzi finansowych pozwalających na pozyskanie potrzebnych pilnie funduszy. Inwestorem czyli tym kto pożycza nam pieniądze jest osoba prywatna, a pożyczkobiorcą inna osoba również prywatna lub drobna instytucja potrzebująca kapitału. W tym wypadku nie potrzebne są żadne zaświadczenia o zarobkach oraz o nie zaleganiu z podatkami i w ZUS. Nie trzeba także mieć czystej historii w BIK bo inwestor może to sprawdzać, ale nie musi i taka informacja jest w zasadzie tylko sposobem na oszacowanie ryzyka inwestycji, a co za tym idzie także kosztów związanych z oprocentowaniem.

Najważniejszą, a w zasadzie kluczową sprawą jest, aby osoba pożyczająca posiadała nie obciążony hipoteką akt własności dowolnej nieruchomości. Na podstawie tego inwestor jest w stanie określić maksymalna kwotę jaką może pożyczyć i na jaki okres oraz procent. Jeśli pożyczkobiorcy odpowiadają takie warunki to w zamian za ustanowienie zastawu hipotecznego czyli wpisu do księgi wieczystej może uzyskać pożyczkę.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 1.0/5 (1 vote cast)
Online pożyczki prywatne pod zastaw nieruchomości, 1.0 out of 5 based on 1 rating
76 komentarzy

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Pożyczki prywatne na wczasy w Polsce lub za granicą

Cały rok ciężko pracujecie, zbieracie pieniądze i odkładacie, by pojechać na wymarzone wakacje. Jednakże samo opłacenie wyjazdu (czy to do...

Zamknij