Pożyczki pod zastaw z komornikiem – kto mi pomoże

Dla każdego człowieka wizyta komornika lub samo widmo takiej wizyty jest przeżyciem mało komfortowym, a nawet przykrym i mocno poniżającym. Niestety tak już jest, że pożyczamy coraz więcej pieniędzy i nie zawsze mamy prosty plan na to jak te pożyczone pieniądze oddawać w terminie. Czasem zdarzenie losowe lub inna nie przewidziana sytuacja spowoduje, że do naszych drzwi zapuka komornik jednak moje obserwacje i badania wyraźnie pokazują, że większość komorniczych zajęć wynika z niefrasobliwości i nie kalkulowania tego co pożyczamy.

Jeśli jeszcze nie popadliśmy w spiralę kredytową czyli tak zwaną sytuację bez wyjścia i naprawdę chcemy wyjść z długów, a nie narobić kolejnych to możemy zaryzykować i spróbować powalczyć o pożyczki pod zastaw nawet z komornikiem. Oczywiście nie jest to łatwe bo na żaden bank tutaj nie możemy liczyć. W grę wchodzą tylko jakieś instytucje pozabankowe lub prywatni inwestorzy, którzy potrafią oszacować wartość zajętego przez komornika mienia i skalkulować czy im się to opłaca.

Pamiętajmy jednak, że takie coś to jest tylko ostateczność i powinno służyć tylko do tego, aby skonsolidować swoje wszystkie długi i odwlec termin zlicytowania nas przez komornika. Czasem jeśli naprawdę mocno zaciśniemy pasa i przestaniemy pożyczać na byle co to taka jedna duża pożyczka pod zastaw z komornikiem może sprawić, że pospłacamy wszystkie długi i skupimy się tylko na tym żeby tą jedną pożyczkę spłacać zawsze w terminie i nigdy nie spóźnić się nawet z jedną ratą.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
3 komentarze

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Gdzie dostanę bezpiecznie pożyczkę prywatnie

Na każdym kroku, to w sklepie jednym, to w drugim, w katalogu, w Internecie – dosłownie wszędzie widzimy tyle rzeczy,...

Zamknij