Posted by admin1 on 28 października 2011 in Gdzie pożyczę pieniądze prywatnie with No Comments


Jak uzdrowić swe finanse? Kiedy to już przyjdzie nam znaleźć się w niekorzystnej sytuacji finansowej – przede wszystkim nie panikujmy. Bardzo wiele osób nie potrafi zachować zimnej krwi w kryzysowych sytuacjach, co oczywiście wpływa jeszcze gorzej na końcowy efekt, z którym to przychodzi im mieć do czynienia.

Oczywiście nie mówię, że mamy spędzać kolejne długie dni na poszukiwanie sposobu, gdyż w tej chwili czas okazać może się czynnikiem naprawdę bardzo ważnym. Jeśli jednak, przykładowo, przyjdzie nam się zdecydować na kredyty pod zastaw domów, to obowiązkowo powinniśmy przyjrzeć się ofercie konkurencji. Jeśli prowadzimy gospodarstwo rolne to może nas zainteresować także pożyczka pod zastaw działki rolnej. W przeciwnym razie będziemy mogli naprawdę sporo stracić, czego to raczej nie chcielibyśmy doświadczyć.

Wbrew pozorom różnice pomiędzy poszczególnymi bankami potrafią być naprawdę spore. To chyba oczywiste, że nie przyjdzie nam się tego dowiedzieć z jakiejkolwiek reklamy telewizyjnej. W zdecydowanej większości przypadków te przedstawiane są jako obrazy niemalże utopijne, zaś zaciągnięcie jakiegokolwiek kredytu będzie się dla nas równało z wstąpieniem do raju, a przynajmniej właśnie w ten sposób jest ta informacja nam podawana. Najsmutniejsze jest jednak to, że niektórzy nadal się łapią na taki tani kicz.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

« previous post

Jak dobrze wejść w dorosłość

Dorosłość to nie tylko możliwość kupowania alkoholu i papierosów bez towarzyszącego nam stresu, że ktoś zapyta nas o dowód osobisty. To odpowiedzialność za wykonywane czyny chyba najlepiej kształtuje, czym tak właściwie wchodzenie w dorosłe życie jest. Przed laty przestałem wierzy...

next post »

Jakie są polecane kredyty pod zast....

Jak wybrnąć z finansowych kłopotów? Kiedy to przyjdzie nam popaść w finansowe tarapaty, jak najszybciej zacząć powinniśmy poszukiwania rozwiązania, które to pozwoli nam wyjść na prostą. (więcej…)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

No trackbacks yet.

Posts with similar tags

Posts in similar categories

 • Komentarze

  • Natalia:

   Said on 9 kwietnia 2013

   Witam, prowadzę biuro pośrednictwa kredytowego. Poszukuję inwestorów do po...

  • Bożena:

   Said on 5 kwietnia 2013

   Nie można generalizować. Moja sytuacja jest bardzo trudna, mimo, że pracuj...

  • Michal:

   Said on 27 marca 2013

   Poszukuje pozyczki pod zastaw lub weksel

  • Monika:

   Said on 26 marca 2013

   Błagam potrzebuje pilnie 2000 zł oprocentowanie do 30 % błagam. monika.nara...

  • mateusz:

   Said on 12 marca 2013

   Witam potrzebuję pożyczki na 12000 zł na wysokość 30% okres 2,5 roku. Umo...

 • W co bezpiecznie zainwestować pożyczone pieniądze

  Inwestycje alternatywne stały się ostatnio bardzo popularne. Prócz inwestycji w wino czy whisky można urozmaić swój portfel inwestycyjny w inwestycję...

  Zamknij