Posted by admin on 8 sierpnia 2011 in Gdzie pożyczę pieniądze prywatnie with No Comments


Ostatnie doniesienia dotyczące sytuacji gospodarczej w Strefie Euro nie nastrajają optymistycznie. Widmo bankructwa krąży nad takimi krajami jak Grecja, Hiszpania i Włochy. Dawniej w czasach załamania się rynków inwestorzy uciekali z kapitałem do stabilnych walut takich jak dolar amerykański, czy euro. Obecnie mianem stabilnej i bezpiecznej waluty określany jest frank szwajcarski. To sprawia, że jest on bardzo mocny w stosunku do pozostałych walut. Polska gospodarka również boryka się z problemami. Jednak nasz dług publiczny jest na tyle wysoki, że nasz kraj nie zbankrutuje. Niestety Polacy muszą się zmagać z wysoką inflacją i rosnącymi kosztami kredytów-zarówno tych w PLN(za sprawą wzrostu stóp procentowych) jak i we frankach szwajcarskich-efekt wzrostu kursu CHF/PLN.

Wszystkie te czynniki sprawiają, że Polacy coraz częściej udają się po pomoc do banków w celu rozwiązania ich problemów finansowych. Oczywiście jeśli tylko mogą z tej pomocy skorzystać-często w takim przypadku na drodze stoi zła historia kredytowa i negatywny wpis w Biurze Informacji Kredytowej lub w Krajowym Rejestrze Długów.

Są jednak i takie osoby, którym zależy na otrzymaniu nawet kilkuset złotych na krótki okres czasu, żeby podreperować rodzinny budżet, ale niestety figurują na czarnej liście jednej z wyżej wymienionych instytucji. Wówczas jest bardzo pewne, że żaden bank nie pomoże im w rozwiązaniu problemów finansowych. Wyjściem z sytuacji jest zwrócenie się o pomoc do instytucji parabankowych.

Z myślą o tych, którzy nie potrafią samodzielnie podjąć decyzji o pożyczce, albo chcą wziąć kredyt mieszkaniowy powstała firma eBroker. Doradcy finansowi nie tylko pomogą wybrać najlepszą na rynku ofertę, ale i przeprowadzą nas przez zawiłe procedury bankowe, pomogą skompletować dokumenty itp. Warto zapoznać się z ich ofertą, to przecież nic nie kosztuje. Sprawdź czy są w stanie Ci pomóc wypełnij wniosek, który znajduje się w linku poniżej.

Jeśli nie pomoc firmy doradczej  eBroker to zamiast udawać się do banku warto prześledzić ofertę firmy kredytującej  Provident. Oczywiście jest to dobre wyjście w sytuacji, kiedy zależy nam na czasie i gdy posiadamy złą historię kredytową. Dla zainteresowanych poniżej znajduje się link przekierowujący nas do formularza kontaktowego. Wystarczy go wypełnić i czekać na odpowiedź ze strony pracowników Providenta.

Jeśli chodzi o pożyczkę w banku to z pewnością atrakcyjną ofertę prezentuje PKO Bank Polski. Mowa tutaj o pożyczce gotówkowej z mini ratką, którą promuje w mediach znany showman Szymon Majewski.

Polecić możemy również ciekawą ofertę kredytu gotówkowego w Raiffeissen Banku. W przypadku tego banku możemy otrzymać dodatkowe środki nawet do 120 tysięcy złotych na dowolny cel. Poniżej zamieszczamy link do formularza zgłoszeniowego.

Jeśli interesuje Cię jedynie pożyczka od osoby prywatnej, albo taką którą możesz dostać za pośrednictwem serwisu internetowego to powinieneś zapoznać się z ofertą serwisu sms365 na ich stronie internetowej.

Duża popularnością cieszą się także pożyczki społecznościowe tzw. social lending. Znanym serwisem zajmującym się tego typu finansowaniem jest kokos.pl. To właśnie po rejestracji na tej stronie można otrzymać pożyczkę od osoby prywatnej. Dowiedz się więcej wchodząc na ich stronę internetową.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

« previous post

Pożyczki pod zastaw z komornikiem ...

Dla każdego człowieka wizyta komornika lub samo widmo takiej wizyty jest przeżyciem mało komfortowym, a nawet przykrym i mocno poniżającym. Niestety tak już jest, że pożyczamy coraz więcej pieniędzy i nie zawsze mamy prosty plan na to jak te pożyczone pieniądze oddawać w terminie. (wi...

next post »

Jak znaleźć kalkulator zdolności....

Prowadzenie działalności gospodarczej to jedno. Jednakże najpierw trzeba posiadać środki, żeby móc w ogóle o niej myśleć. Nie ma to bowiem jak pieniądze, których nie trzeba zwracać, ale nie zawsze i nie każdy dostaje dotacje od państwa, z urzędów miast, na założenie i prowadzenie ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

No trackbacks yet.

Posts with similar tags

Posts in similar categories

 • Komentarze

  • Natalia:

   Said on 9 kwietnia 2013

   Witam, prowadzę biuro pośrednictwa kredytowego. Poszukuję inwestorów do po...

  • Bożena:

   Said on 5 kwietnia 2013

   Nie można generalizować. Moja sytuacja jest bardzo trudna, mimo, że pracuj...

  • Michal:

   Said on 27 marca 2013

   Poszukuje pozyczki pod zastaw lub weksel

  • Monika:

   Said on 26 marca 2013

   Błagam potrzebuje pilnie 2000 zł oprocentowanie do 30 % błagam. monika.nara...

  • mateusz:

   Said on 12 marca 2013

   Witam potrzebuję pożyczki na 12000 zł na wysokość 30% okres 2,5 roku. Umo...

 • Kredyt na zakup mieszkania – ile wziąć bezpiecznie pieniędzy

  Jeśli nawet kiedy dopiero zaczynasz pracować, do tej pory mieszkasz z rodzicami, powoli zaczyna palić się w Twojej głowie czerwona...

  Zamknij