Najlepsze i najtańsze kredyty oraz pożyczki gotówkowe

Ostatnie doniesienia dotyczące sytuacji gospodarczej w Strefie Euro nie nastrajają optymistycznie. Widmo bankructwa krąży nad takimi krajami jak Grecja, Hiszpania i Włochy. Dawniej w czasach załamania się rynków inwestorzy uciekali z kapitałem do stabilnych walut takich jak dolar amerykański, czy euro. Obecnie mianem stabilnej i bezpiecznej waluty określany jest frank szwajcarski. To sprawia, że jest on bardzo mocny w stosunku do pozostałych walut. Polska gospodarka również boryka się z problemami. Jednak nasz dług publiczny jest na tyle wysoki, że nasz kraj nie zbankrutuje. Niestety Polacy muszą się zmagać z wysoką inflacją i rosnącymi kosztami kredytów-zarówno tych w PLN(za sprawą wzrostu stóp procentowych) jak i we frankach szwajcarskich-efekt wzrostu kursu CHF/PLN.

Wszystkie te czynniki sprawiają, że Polacy coraz częściej udają się po pomoc do banków w celu rozwiązania ich problemów finansowych. Oczywiście jeśli tylko mogą z tej pomocy skorzystać-często w takim przypadku na drodze stoi zła historia kredytowa i negatywny wpis w Biurze Informacji Kredytowej lub w Krajowym Rejestrze Długów.

Są jednak i takie osoby, którym zależy na otrzymaniu nawet kilkuset złotych na krótki okres czasu, żeby podreperować rodzinny budżet, ale niestety figurują na czarnej liście jednej z wyżej wymienionych instytucji. Wówczas jest bardzo pewne, że żaden bank nie pomoże im w rozwiązaniu problemów finansowych. Wyjściem z sytuacji jest zwrócenie się o pomoc do instytucji parabankowych.

Z myślą o tych, którzy nie potrafią samodzielnie podjąć decyzji o pożyczce, albo chcą wziąć kredyt mieszkaniowy powstała firma eBroker. Doradcy finansowi nie tylko pomogą wybrać najlepszą na rynku ofertę, ale i przeprowadzą nas przez zawiłe procedury bankowe, pomogą skompletować dokumenty itp. Warto zapoznać się z ich ofertą, to przecież nic nie kosztuje. Sprawdź czy są w stanie Ci pomóc wypełnij wniosek, który znajduje się w linku poniżej.

Jeśli nie pomoc firmy doradczej  eBroker to zamiast udawać się do banku warto prześledzić ofertę firmy kredytującej  Provident. Oczywiście jest to dobre wyjście w sytuacji, kiedy zależy nam na czasie i gdy posiadamy złą historię kredytową. Dla zainteresowanych poniżej znajduje się link przekierowujący nas do formularza kontaktowego. Wystarczy go wypełnić i czekać na odpowiedź ze strony pracowników Providenta.

Jeśli chodzi o pożyczkę w banku to z pewnością atrakcyjną ofertę prezentuje PKO Bank Polski. Mowa tutaj o pożyczce gotówkowej z mini ratką, którą promuje w mediach znany showman Szymon Majewski.

Polecić możemy również ciekawą ofertę kredytu gotówkowego w Raiffeissen Banku. W przypadku tego banku możemy otrzymać dodatkowe środki nawet do 120 tysięcy złotych na dowolny cel. Poniżej zamieszczamy link do formularza zgłoszeniowego.

Jeśli interesuje Cię jedynie pożyczka od osoby prywatnej, albo taką którą możesz dostać za pośrednictwem serwisu internetowego to powinieneś zapoznać się z ofertą serwisu sms365 na ich stronie internetowej.

Duża popularnością cieszą się także pożyczki społecznościowe tzw. social lending. Znanym serwisem zajmującym się tego typu finansowaniem jest kokos.pl. To właśnie po rejestracji na tej stronie można otrzymać pożyczkę od osoby prywatnej. Dowiedz się więcej wchodząc na ich stronę internetową.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Ggdzie szybka pożyczyć na święta – ING Bank

Świąteczna promocja w ING Banku Śląskim. Dopiero co sprzątaliśmy groby naszych bliskich, a sklepy i banki już poczuły zbliżające się...

Zamknij