Posted by admin1 on 28 października 2011 in Prywatna pomoc w spłacaniu długów with 1 Comment


Jak wybrnąć z finansowych kłopotów? Kiedy to przyjdzie nam popaść w finansowe tarapaty, jak najszybciej zacząć powinniśmy poszukiwania rozwiązania, które to pozwoli nam wyjść na prostą. Nie oznacza to jednak, że podejmowane przez nas decyzje powinny być lekkomyślne, gdyż takie właśnie działanie może przynieść nam zdecydowanie więcej problemów, aniżeli jakichkolwiek korzyści.

Niestety jednak nie wszyscy zdają sobie z tego sprawę, co często prowadzi do dramatycznych wręcz sytuacji. Posiadając własne mieszkanie zastanowić powinniśmy się nad możliwością otrzymania kredyty pod zastaw mieszkań, co powinno nasz problem w sposób skuteczny rozwiązać. Zanim jednak przyjdzie nam wybrać jakikolwiek bank, to warto jest trochę poszperać. Okazać może się bowiem, że konkurencja jest w stanie zagwarantować nam zdecydowanie lepsze warunki.

Największą głupotą w tej sytuacji byłoby przekroczenie progu pierwszego – lepszego banku i podpisanie w nim umowy. W ten sposób będziemy mogli stracić naprawdę sporo. Niestety sporo osób nie zdaje sobie z tego w ogóle sprawy uważając, że pomiędzy poszczególnymi bankami występują naprawdę marginalne różnice, na które to po prostu nie warto jest w ogóle zwracać uwagi.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (1 vote cast)
Jakie są polecane kredyty pod zastaw mieszkań, 5.0 out of 5 based on 1 rating

« previous post

Pewna pożyczka pod zastaw działki...

Jak uzdrowić swe finanse? Kiedy to już przyjdzie nam znaleźć się w niekorzystnej sytuacji finansowej – przede wszystkim nie panikujmy. (więcej…)

next post »

Bezpieczny i uczciwy kredyt pod zas....

Pieniądz rządzi światem. Chyba już nikt nie ma najmniejszych wątpliwości co do tego, że współczesnym światem rządzi pieniądz. W pewien sposób nie jest to informacja zbyt wesoła, gdyż od ilości posiadanych przez nas papierków w portfelu zależy nas status społeczny. (więcej&hellip...

One Response to Jakie są polecane kredyty pod zastaw mieszkań

 1. Waldek

  20 lipca 2012 - 13:05
  1

  Nie wiem czy odważyłbym się oddać moje mieszkanie w zastaw za kredyt gotówkowy. Może jeszcze w banku pod hipotekę bym się ostatecznie zdecydował, ale na pewno nie zrobiłbym tego w przypadku parabanku lub osoby prywatnej. Bałbym się, że wyląduję na bruku… za dużo oszustów ostatnio się namnożyło.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

No trackbacks yet.

Posts with similar tags

Posts in similar categories

 • Komentarze

  • Natalia:

   Said on 9 kwietnia 2013

   Witam, prowadzę biuro pośrednictwa kredytowego. Poszukuję inwestorów do po...

  • Bożena:

   Said on 5 kwietnia 2013

   Nie można generalizować. Moja sytuacja jest bardzo trudna, mimo, że pracuj...

  • Michal:

   Said on 27 marca 2013

   Poszukuje pozyczki pod zastaw lub weksel

  • Monika:

   Said on 26 marca 2013

   Błagam potrzebuje pilnie 2000 zł oprocentowanie do 30 % błagam. monika.nara...

  • mateusz:

   Said on 12 marca 2013

   Witam potrzebuję pożyczki na 12000 zł na wysokość 30% okres 2,5 roku. Umo...

 • Pożyczki chwilówki w kasach SKOK Stefczyka

  Nie zarabiasz sporo jednak chciałbyś wyremontować mieszkanie i potrzebujesz na to funduszy? Obawiasz się, że bank odrzuci twój wniosek o...

  Zamknij