Kredyt pod zastaw nieruchomości – Bank BPH

Tani i szybki kredyt z banku dla pracujących zagranicą? Jak pozyskać środki finansowe na realizacje swoich planów jeśli pracujemy za granicą? Najlepiej ubiegać się o kredyt w Banku BPH. Bank ten oferuje bardzo atrakcyjne warunki kredytowa dla osób, które osiągają dochody zza granicy. Bank udziela kredytu z zabezpieczeniem hipotecznym. Dzięki temu kredyt oferowany jest stosunkowo tani i nie obciąża tak domowego budżetu.

Kredyt w Banku BPH oferowany jest na podobnych warunkach jak tradycyjny kredyt hipoteczny. Jednakże kredyt ten możemy przeznaczyć na dowolny cel. Zabezpieczenie kredytu stanowi hipoteka na nieruchomości, która znajduje się w Polsce. Dzięki temu możemy zaciągnąć kredyt na remont mieszkania za granicą. Kredyt ten można również przeznaczyć na zakup domu lub mieszkania i na nim ustanowić hipotekę.

Kredyt udzielany jest na maksymalny okres 40 lat. Jest to jeden z najdłuższych okresów oferowanych przez bank. Kredyt udzielany jest w złotówkach dzięki czemu jest bezpieczny i odporny na wahania na rynkach walutowych. W ramach kredytu klientowi przysługują wakacje kredytowe. Jest to przerwa w spłacie kredytu, która jednorazowo może wynieść 1 miesiąc. W przypadku narodzin dziecka lub adopcji dziecka okres ten może być wydłużony do 3 miesięcy.

Kredyt w Banku BPH udzielany jest na stosunkowo korzystnych warunkach.Bank nie pobiera od klienta żadnych opłat związanych z rozpatrzeniem wniosku kredytowego. Prowizja za udzielenie kredytu wynosi o 0% do 3,5%. Kredyt może być spłacany automatycznie z konta osobistego kredytobiorcy lub przelewem na rachunek techniczny.

O kredyt może się starać każdy kto posiada zdolność kredytową oraz stałe dochody. Bank akceptuje różne źródła dochodu. W razie wątpliwości zawsze można prosić o poradę doradcę w banku. On dopasuje odpowiednią ofertę do indywidualnej sytuacji klienta.
Ażeby zgłosić zainteresowanie kredytem należy skontaktować się z doradcą za pomocą formularza zgłoszeniowego znajdującego się na stronie internetowej banku lub telefoniczne. W ciągu 24 godzin doradca bankowy skontaktuje się wówczas z zainteresowanymi. Doradca zaproponuje spotkanie w banku lub innym dogodnym dla klienta miejscu. Doradca podpowie również jakie dokumenty są potrzebne do uzyskania kredytu na wybrany cel.

Po przedstawieniu w banku odpowiednich dokumentów zostanie wypełniony wniosek kredytowy. Za pomocą wniosku bank będzie mógł ocenić zdolność kredytowa klienta. Zostanie również przeprowadzona wnikliwa analiza stanu prawnego oraz technicznego nieruchomości na której zostanie ustanowiona hipoteka. Po otrzymaniu decyzji kredytowej zostanie podpisania umowa.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 4.0/5 (2 votes cast)
Kredyt pod zastaw nieruchomości - Bank BPH, 4.0 out of 5 based on 2 ratings
One Comment

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Kto udziela tanio pożyczki prywatne na święta

Nie ma to jak atmosfera nadchodzących świat. Przygotowania niedługo będzie czuć w powietrzu. Ludzi zawsze dopada świąteczna gorączka. Na ostatnią...

Zamknij