Posted by admin on 16 kwietnia 2010 in Gdzie wezmę kredyt bez bik with No Comments


Jeśli nawet kiedy dopiero zaczynasz pracować, do tej pory mieszkasz z rodzicami, powoli zaczyna palić się w Twojej głowie czerwona lampka z napisem ‚czas się wyprowadzić’. Bowiem nawet w najbardziej kochających się rodzinach przychodzi czas kiedy trzeba się rozstać, latorośl powinna się usamodzielnić. Zazwyczaj pozostają dwa wyjścia z sytuacji – albo pozwolić dziecku mieszkać w domu rodzinnym do czasu kiedy nie uzbiera określonej kwoty pieniężnej, która mogłaby stanowić wkład własny na mieszkanie, czekać aż zacznie lepiej zarabiać, będzie miało umowę o pracę i wówczas dostanie kredyt. W tym czasie może tez pozna kogoś, zawsze w dwójkę łatwiej do czegoś dojść i coś osiągnąć.

Drugą możliwością jest pomoc dziecku – po prostu kupno mieszkania, nawet najmniejszego, ale jego.  I tutaj też można albo kupić mieszkanie, jeśli ma się odłożone środki finansowe, a dziecko weźmie pożyczkę z banku by je wyposażyć. Albo też wziąć kredyt na zakup mieszkania, a dziecko będzie musiało samo go spłacać, wówczas dopiero będzie mogło powiedzieć, że mieszkanie jest tak naprawdę jego. Oczywiście jakąkolwiek opcję wybierzemy zawsze, by zrealizować dany plan potrzebne są określone środki finansowe. Nie tak łatwo coś odłożyć, kiedy ma się na utrzymaniu  rodzinę, tym bardziej kiedy dopiero zaczyna się swoją przygodę z pracą i zarobki pozostawiają naprawdę wiele do życzenia. Niestety zazwyczaj nasze plany są uzależnione od instytucji, jaką jest bank. On to może udzielić lub odmówić udzielenia nam kredytu na zakup mieszkania, pożyczki na jego wyposażenie, czy też remont, jeśli mowa o mieszkaniu z rynku wtórnego.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

« previous post

Specjalna pożyczka piękny na ślu...

Od ponad roku jesteśmy zaręczeni. Ostatnio wyznaczyliśmy konkretną datę ślubu, bo nie ma sensu dłużej czekać, kochamy się, chcemy spędzić ze sobą całe życie. Jednak pojawił się spory problem, mianowicie ślub i wesele. (więcej…)

next post »

Pożyczka prywatna na operację pla....

Każda kobieta marzy o idealnym wyglądzie, ale niestety czasem naturze trzeba pomagać. Właściwie to nie tylko naturze, bo przecież zmiany w naszym wyglądzie zachodzą z powodu upływającego czasu, tempa życia, przyzwyczajeń czy wypadków. I niekiedy zdarza się, że konieczne są operacje, ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

No trackbacks yet.

Posts with similar tags

Posts in similar categories

 • Komentarze

  • Natalia:

   Said on 9 kwietnia 2013

   Witam, prowadzę biuro pośrednictwa kredytowego. Poszukuję inwestorów do po...

  • Bożena:

   Said on 5 kwietnia 2013

   Nie można generalizować. Moja sytuacja jest bardzo trudna, mimo, że pracuj...

  • Michal:

   Said on 27 marca 2013

   Poszukuje pozyczki pod zastaw lub weksel

  • Monika:

   Said on 26 marca 2013

   Błagam potrzebuje pilnie 2000 zł oprocentowanie do 30 % błagam. monika.nara...

  • mateusz:

   Said on 12 marca 2013

   Witam potrzebuję pożyczki na 12000 zł na wysokość 30% okres 2,5 roku. Umo...

 • Pożyczki społecznościowe przez internet dla wszystkich

  Jak łatwo i szybko otrzymać pożyczkę nie wychodząc z domu? Odpowiedź jest prosta, należy użyć wynalazku ubiegłego stulecia, bez którego...

  Zamknij