Gdzie po kredyt dla pracujących za zagranicą

Kredyt dla pracujących za zagranicą w banku BPH. Szukasz banku, które sfinansuje zakup twojego mieszkania lub budowę domu? Obawiasz się, że nie uzyskasz kredytu, dlatego że otrzymuje wynagrodzenie zza granicy? Bank BPH wychodzi naprzeciw wszystkim szukającym wsparcia finansowego przy zakupie własnego M. Bank akceptuje różne źródła dochodu.

Bank finansuje zakup domu i mieszkania z rynku zarówno pierwotnego jak i wtórnego. Kredyt można również zaciągnąć na budowę domu lub zakup prawa własnościowego do lokalu spółdzielczego.Kredyt przyznawany jest na bardzo długi okres. Maksymalny okres kredytowania wynosi nawet 40 lat. Kredyt jest przyznawany w polskiej walucie.

O kredyt może ubiegać się każdy kto dysponuje odpowiednio wysokimi dochodami i wkładem własnym. Bank bowiem finansuje jedynie 96% wartości nieruchomości. Pozostała część to wkład własny. W zależności od tego jak wysoki jest wkład własny bank może nam zaoferować prowizję w wysokości od 0% do 3,5 %.

bank oferuje również możliwość skorzystania z opcji wakacji kredytowych. Wakacje kredytowe przez cały okres trwania umowy kredytowe może wynieść maksymalnie 3 miesiące. Jednorazowo jednak klient może starać się o przerwę w spłacie kredytu na okres 1 miesiąca. Okres 3 miesięcznych wakacji kredytowych przysługuje jedynie kredytobiorcom, którym się urodziło dziecko lub którzy adoptowali dziecko.

Kredyt w BPH można również zaciągnąć na dowolny cel a jego zabezpieczeni będzie stanowiła hipoteka nieruchomości w Polsce. Może być to finansowanie remontu domu za granicą lub zakup samochodu. Kredyt taki jest dużo tańszy niż tradcyjny kredyt gotówkowy a i jego spłata jest dużo mniej uciążliwa ponieważ raty kredytowe są stosunkowo niskie. Również ogólny koszt kredytu jest niższy niż w przypadku kredytu udzielanego bez zabezpieczenia.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
One Comment

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Pożyczki prywatne pod zastaw samochodu dla każdego

Nie zawsze układa nam się w życiu tak jakbyśmy chcieli lub tak jak to sobie zaplanowaliśmy. Czasem bywa lepiej ,...

Zamknij