Posted by admin on 3 września 2011 in Prywatna pomoc w spłacaniu długów with No Comments


Prowadzenie działalności gospodarczej to jedno. Jednakże najpierw trzeba posiadać środki, żeby móc w ogóle o niej myśleć. Nie ma to bowiem jak pieniądze, których nie trzeba zwracać, ale nie zawsze i nie każdy dostaje dotacje od państwa, z urzędów miast, na założenie i prowadzenie własnej działalności gospodarczej. Dlatego też przy braku środków trzeba pomyśleć o pożyczce. A co jest z nią związane? Otóż zdolność kredytowa.

Bank nie udzieli nam pożyczki, która ma pomóc w założeniu działalności gospodarczej, jeśli nie będzie przekonany o tym, że posiadamy zdolność kredytową na tyle, żeby pożyczone pieniądze oddać w określonym czasie i na określonych warunkach. Bank ma własny kalkulator zdolności kredytowej sam wylicza zdolność kredytową. Bierze pod uwagę między innymi dochód, to czy klient posiada nieruchomości, wkład własny. Oczywiście nie tak łatwo dostać pożyczkę, kiedy zakłada się coś nowego i jest się nowym klientem banku, do tego nie pracuje się, więc nie ma się co miesiąc określonego dochodu z tytułu umowy o pracę. Jednakże na poczet nowej działalności gospodarczej banki bardzo często udzielają pożyczek gotówkowych.

Niezbędny w takich sytuacjach jest biznesplan, w którym dokładnie opisana będzie strategia marketingowa, to jak klient zamierza stworzyć od podstaw firmę, która będzie przynosić oczekiwane dochody. Banki chętnie pożyczają pieniądze tym, którzy są w stanie spłacić zobowiązania finansowe. Dlatego też tak istotna jest historia kredytowa, zawsze warto dbać o to, żeby była ona pozytywna. W przeciwnym razie może być naprawdę trudno o kredyt w banku.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

« previous post

Najlepsze i najtańsze kredyty oraz...

Ostatnie doniesienia dotyczące sytuacji gospodarczej w Strefie Euro nie nastrajają optymistycznie. Widmo bankructwa krąży nad takimi krajami jak Grecja, Hiszpania i Włochy. Dawniej w czasach załamania się rynków inwestorzy uciekali z kapitałem do stabilnych walut takich jak dolar amerykańs...

next post »

W co bezpiecznie zainwestować poż....

Inwestycje alternatywne stały się ostatnio bardzo popularne. Prócz inwestycji w wino czy whisky można urozmaić swój portfel inwestycyjny w inwestycję w sztukę. Ta inwestycja jest polecana szczególnie osobom, które od dawna żywią sztukę szczerym zainteresowaniem. (więcej…)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

No trackbacks yet.

Posts with similar tags

Posts in similar categories

 • Komentarze

  • Natalia:

   Said on 9 kwietnia 2013

   Witam, prowadzę biuro pośrednictwa kredytowego. Poszukuję inwestorów do po...

  • Bożena:

   Said on 5 kwietnia 2013

   Nie można generalizować. Moja sytuacja jest bardzo trudna, mimo, że pracuj...

  • Michal:

   Said on 27 marca 2013

   Poszukuje pozyczki pod zastaw lub weksel

  • Monika:

   Said on 26 marca 2013

   Błagam potrzebuje pilnie 2000 zł oprocentowanie do 30 % błagam. monika.nara...

  • mateusz:

   Said on 12 marca 2013

   Witam potrzebuję pożyczki na 12000 zł na wysokość 30% okres 2,5 roku. Umo...

 • Pożyczki prywatne dla pracujących na czarno

  Ryzykowne inwestycje nie zawsze popłacają. Stawianie wszystkiego na jedną kartę nie zawsze jest czynnością opłacalną.

  Zamknij