Posted by admin1 on 1 października 2011 in Prywatna pomoc w spłacaniu długów with 1 Comment


Dorosłość to nie tylko możliwość kupowania alkoholu i papierosów bez towarzyszącego nam stresu, że ktoś zapyta nas o dowód osobisty. To odpowiedzialność za wykonywane czyny chyba najlepiej kształtuje, czym tak właściwie wchodzenie w dorosłe życie jest. Przed laty przestałem wierzyć w to, że uczciwie pracując i płacąc obowiązkową składkę emerytalną uda mi się na starość godnie żyć.

Na szczęście w międzyczasie powstały prywatne fundusze emerytalne, które to każdego ochotnika przyjmują z otwartymi ramionami. Dzięki możliwości skorzystania z takiej opcji mam pewność, że do wypłacanej (jeśli coś takiego w ogóle będzie miało miejsce) państwowej emerytury przyjdzie mi otrzymać dodatek w postaci przelewu wysłanego przez wybrany przeze mnie fundusz. Pomimo tego, że głównych rynkowych graczy jest niewielu, to ich oferta w pewnych kwestiach odbiega od siebie.

Dlatego też nim przyjdzie nam podjąć jakąkolwiek decyzję dobrze by było, gdybyśmy poświęcili trochę czasu na przeanalizowanie dostępnej aktualnie oferty. Stracimy na to kilka godzin, w porywach może do kilkunastu, jednakże dzięki takiemu działaniu przyjdzie nam zyskać pewność, że dokonywany przez nas wybór jest słuszny i w przyszłości nie będziemy żałować tej decyzji.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (1 vote cast)
Jak dobrze wejść w dorosłość, 5.0 out of 5 based on 1 rating

« previous post

Gdzie wezmę szybki kredyt na używ...

Sfinansowanie auta nie będzie takim trudnym czynnikiem, jak sam jego wybór. Pośród tylu różnych marek i modeli samochodów dokonanie wyboru jednego z nich naprawdę nie należy do najłatwiejszych zadań. Sfinansować te cztery kółka możemy zaciągając jakikolwiek szybki auto kredyt, jedna...

next post »

Pewna pożyczka pod zastaw działki....

Jak uzdrowić swe finanse? Kiedy to już przyjdzie nam znaleźć się w niekorzystnej sytuacji finansowej – przede wszystkim nie panikujmy. (więcej…)

One Response to Jak dobrze wejść w dorosłość

 1. Zośka Pabianice

  20 lipca 2012 - 13:13
  1

  Fundusze emerytalne to rzeczywiście pierwsze instytucje finansowe, które pojawiają się w dorosłym życiu młodych ludzi. Zwykle przystępują oni do drugiego filaru, bo to jest obowiązkowe i na tym poprzestają, bo zwykle nie stać ich na dodatkowe wydatki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

No trackbacks yet.

Posts with similar tags

Posts in similar categories

 • Komentarze

  • Natalia:

   Said on 9 kwietnia 2013

   Witam, prowadzę biuro pośrednictwa kredytowego. Poszukuję inwestorów do po...

  • Bożena:

   Said on 5 kwietnia 2013

   Nie można generalizować. Moja sytuacja jest bardzo trudna, mimo, że pracuj...

  • Michal:

   Said on 27 marca 2013

   Poszukuje pozyczki pod zastaw lub weksel

  • Monika:

   Said on 26 marca 2013

   Błagam potrzebuje pilnie 2000 zł oprocentowanie do 30 % błagam. monika.nara...

  • mateusz:

   Said on 12 marca 2013

   Witam potrzebuję pożyczki na 12000 zł na wysokość 30% okres 2,5 roku. Umo...

 • Wymagana zdolność kredytowa do kredytu hipotecznego

  Polacy zadłużają się ostatnimi czasy na potęgę, jednakże przeważają kredyty gotówkowe. Tymczasem trudno dostać kredyt na mieszkanie, nawet jeśli się...

  Zamknij