Gdzie po kredyt? Do banku czy pożyczki prywatne

Banki na stałe wpisały się w nasze codzienne życie. Do naszej dyspozycji nie tylko oddawana jest możliwość założenia sobie w nich konta, lecz skorzystać możemy ze zdecydowanie szerszego pakietu usług. Całkiem sporą popularnością cieszą się bankowe pożyczki gotówkowe. Taki kredyt wziąć możemy sobie właściwie na cokolwiek. Jednym z częściej popełnianych błędów jest oczywiście zaciągnięcie kredytu na cele konsumpcyjne.

W takiej sytuacji na krótką metę przyjdzie nam polepszyć sobie status życia, jednakże później i tak będziemy musieli zaciągnięte zobowiązanie przecież spłacić. Brzmi to wszystko strasznie oczywiście, jednak nie każdy do końca zdaje sobie z tego sprawę. Wiele osób zaciąga kredyty, by później narzekać na to, że muszą je spłacać. Według mnie kredyt ma sens jedynie wtedy, kiedy to zaciągnięty jest na jakieś cele inwestycyjne. Przykładowo takim może być zakup sprzętu do otwieranej przez nas firmy.

Rzecz jasna propozycji moglibyśmy wymienić zdecydowanie więcej. Mimo wszystko jednak nie jestem zwolennikiem zaciągania takich zobowiązań, by spełnić jakieś swoje personalne marzenia. Dużo lepszym sposobem będzie zdobycie gotówki ciężką pracą. Przynajmniej nie będziemy uzależnieni w żaden sposób od banku.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 4.0/5 (1 vote cast)
Gdzie po kredyt? Do banku czy pożyczki prywatne, 4.0 out of 5 based on 1 rating
One Comment

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Pożyczka prywatna od ręki na dziś – przez internet

Manipulacja za pomocą środków masowego przekazu na stałe wpisała się w naszą kulturę. Włączając telewizor na pewno natrafimy na jakieś...

Zamknij