Gdzie można kupić tanio Franka online

Citi Handlowy obniżył marżę franka szwajcarskiego. Bank Citi Handlowy postanowił zachęcić klientów detalicznych do kupna obcej waluty – franka szwajcarskiego poprzez obniżenie marży kursu do poziomu 0,8%. Spread będzie teraz wynosił 1,6%.

Citi Handlowy ma nadzieję, że ten korzystny kurs franka szwajcarskiego przyciągnie do placówek nowych klientów, którzy następnie bardzo chętnie skorzystają i z innych usług banku. Promocyjny kurs obowiązuje jedynie od 9:30 do 17:00 (w innych godzinach wynosi on 1,5%).

Bank postanowił również ułatwić życie swoim klientom, którzy dokonują przelewów walutowych, bowiem są one dostępne za darmo bez względu an posiadane konto. Przypomnijmy, że zgodnie z ustawą antyspreadową banki mają obowiązek przyjmowania wpłat w walucie obcej, w której klient zaciągnął kredyt i nie mogą pobierać za tą usługę żadnych opłat.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
One Comment

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Jakie są polecane kredyty pod zastaw mieszkań

Jak wybrnąć z finansowych kłopotów? Kiedy to przyjdzie nam popaść w finansowe tarapaty, jak najszybciej zacząć powinniśmy poszukiwania rozwiązania, które...

Zamknij