Pożyczki w Extraportfel – nasza opinia i informacje jak zwiększyć prawdopodobieństwo akceptacji wniosku.

strona-extraportfelOfertę firmy Extraportfel podobnie jak w przypadku innych tego typu firm można podzielić na dwie grupy:

  1. Pierwsza darmowa pożyczka (do 2000 na 45 dni RRSO 0%) – promocja tylko dla nowych klientów
  2. Kolejne pożyczki poza promocją lub pierwsza w kwocie, bądź okresie przewyższającym zakres obejmowany przez promocję dla nowych klientów (w zależności od wybranego okresu z RRSO od 669% na 45 dni rośnie w górę w miarę skracania okresu pożyczki)

Nie trzeba długo wyliczać, aby dojść do wniosku, że pożyczka poza promocją jest dość droga. Im krótszy okres tym wyższe RRSO, bo firma musi swoje zarobić. Wygląda to dość strasznie procentowo, ale koszt pożyczki dla określonej kwoty jest mniej więcej zbliżony, oczywiście nie jest taki sam. Czy bierzemy ją na 7 dni, czy na 45 dni, to zapłacimy dość sporo.

Ciekawszym elementem oferty firmy Extraportfel jest wspomniana pierwsza pożyczka za darmo dla nowych klientów. Jest ona rzeczywiście darmowa (oddajemy tyle ile pożyczamy) o ile spłacimy ją w terminie. Jeśli nie to oczywiście przestanie być darmowa. Promocja ta spełnia rolę wabika reklamowego, ale w sytuacji gdy zabraknie nam niewielkiej kwoty na chwilę, to można ją wykorzystać mając pewność, że będziemy ją w stanie spłacić w terminie. W innym wypadku nie polecamy tego rozwiązania, bo nie spłacając takiej pożyczki można się wpakować w poważne problemy i duże koszty.

Szanse na przyznanie darmowej pożyczki

Nowy klient zawsze jest mniej wiarygodny niż stały. Jak już wspomnieliśmy oferta darmowej pożyczki spełnia rolę wabika reklamowego. Szczególnie jeśli chodzi o kwotę pożyczki. Obecnie na tym rynku jest tak duża konkurencja, że firmy prześcigają się w coraz większych kwotach darmowych pożyczek, co jednak nie oznacza, że takich udzielają.

Przede wszystkim prawdopodobieństwo otrzymania kwoty 2000 zł jako nowy klient jest znikome. Dlatego lepie wybrać mniejszą kwotę i tym samym zwiększyć prawdopodobieństwo akceptacji wniosku.

Extraportfel to ta sama firma co Lendon. Skoro Lendon informuje na swojej stronie, że może sprawdzać BIK to Extraportfel również może to robić, aczkolwiek nie koniecznie zawsze sprawdzają BIK potencjalnego klienta. Jeśli chodzi o inne rejestry np. KRD, to jeśli widniejemy w jakimś rejestrze dłużników to niestety raczej musimy się liczyć z odrzuceniem wniosku. Aczkolwiek zawsze można spróbować.

Reasumując oferta pierwszej darmowej pożyczki w Extraportfel jest ciekawą propozycją, ale nie na kwotę maksymalną, a na mniejszą. Poza promocją pożyczki są drogie jak we wszystkich tego typu firmach.

Może zainteresować Cię też recenzja pierwszej darmowej pożyczki w Extraportfel z niezależnymi opiniami:
Pożyczka Extraportfel (pierwsza darmowa) z prawdziwymi opiniami klientów…

Biorąc pożyczkę w Extraportfel trzeba być w wieku od 21 do 70 lat. Posiadać konto bankowe w Polsce, mieć polskie obywatelstwo i miejsce zamieszkania na terytorium Polski. Posiadać adres e-mail i telefon komórkowy.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 4.5/5 (4 votes cast)
Pożyczki w Extraportfel - nasza opinia i informacje jak zwiększyć prawdopodobieństwo akceptacji wniosku., 4.5 out of 5 based on 4 ratings

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Sytuacja finansowa bez wyjscia z długów

Takie coś najczęściej przytrafia się tym osobom, które uległy pokusom kredytów i pożyczek. Sam mam takiego znajomego , który od...

Zamknij