Posted by admin1 on 30 listopada 2016 in Gdzie wezmę kredyt bez bik with No Comments


strona-extraportfelOfertę firmy Extraportfel podobnie jak w przypadku innych tego typu firm można podzielić na dwie grupy:

 1. Pierwsza darmowa pożyczka (do 2000 na 45 dni RRSO 0%) – promocja tylko dla nowych klientów
 2. Kolejne pożyczki poza promocją lub pierwsza w kwocie, bądź okresie przewyższającym zakres obejmowany przez promocję dla nowych klientów (w zależności od wybranego okresu z RRSO od 669% na 45 dni rośnie w górę w miarę skracania okresu pożyczki)

Nie trzeba długo wyliczać, aby dojść do wniosku, że pożyczka poza promocją jest dość droga. Im krótszy okres tym wyższe RRSO, bo firma musi swoje zarobić. Wygląda to dość strasznie procentowo, ale koszt pożyczki dla określonej kwoty jest mniej więcej zbliżony, oczywiście nie jest taki sam. Czy bierzemy ją na 7 dni, czy na 45 dni, to zapłacimy dość sporo.

Ciekawszym elementem oferty firmy Extraportfel jest wspomniana pierwsza pożyczka za darmo dla nowych klientów. Jest ona rzeczywiście darmowa (oddajemy tyle ile pożyczamy) o ile spłacimy ją w terminie. Jeśli nie to oczywiście przestanie być darmowa. Promocja ta spełnia rolę wabika reklamowego, ale w sytuacji gdy zabraknie nam niewielkiej kwoty na chwilę, to można ją wykorzystać mając pewność, że będziemy ją w stanie spłacić w terminie. W innym wypadku nie polecamy tego rozwiązania, bo nie spłacając takiej pożyczki można się wpakować w poważne problemy i duże koszty.

Szanse na przyznanie darmowej pożyczki

Nowy klient zawsze jest mniej wiarygodny niż stały. Jak już wspomnieliśmy oferta darmowej pożyczki spełnia rolę wabika reklamowego. Szczególnie jeśli chodzi o kwotę pożyczki. Obecnie na tym rynku jest tak duża konkurencja, że firmy prześcigają się w coraz większych kwotach darmowych pożyczek, co jednak nie oznacza, że takich udzielają.

Przede wszystkim prawdopodobieństwo otrzymania kwoty 2000 zł jako nowy klient jest znikome. Dlatego lepie wybrać mniejszą kwotę i tym samym zwiększyć prawdopodobieństwo akceptacji wniosku.

Extraportfel to ta sama firma co Lendon. Skoro Lendon informuje na swojej stronie, że może sprawdzać BIK to Extraportfel również może to robić, aczkolwiek nie koniecznie zawsze sprawdzają BIK potencjalnego klienta. Jeśli chodzi o inne rejestry np. KRD, to jeśli widniejemy w jakimś rejestrze dłużników to niestety raczej musimy się liczyć z odrzuceniem wniosku. Aczkolwiek zawsze można spróbować.

Reasumując oferta pierwszej darmowej pożyczki w Extraportfel jest ciekawą propozycją, ale nie na kwotę maksymalną, a na mniejszą. Poza promocją pożyczki są drogie jak we wszystkich tego typu firmach.

Może zainteresować Cię też recenzja pierwszej darmowej pożyczki w Extraportfel z niezależnymi opiniami:
Pożyczka Extraportfel (pierwsza darmowa) z prawdziwymi opiniami klientów…

Biorąc pożyczkę w Extraportfel trzeba być w wieku od 21 do 70 lat. Posiadać konto bankowe w Polsce, mieć polskie obywatelstwo i miejsce zamieszkania na terytorium Polski. Posiadać adres e-mail i telefon komórkowy.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 4.5/5 (4 votes cast)
Pożyczki w Extraportfel - nasza opinia i informacje jak zwiększyć prawdopodobieństwo akceptacji wniosku., 4.5 out of 5 based on 4 ratings

« previous post

Pożyczki chwilówki prywatne onlin...

Pożyczka prywatna w sieci - W Polsce, aż mnoży się od ofert kredytów-chwilówek. W takich kredytach RRSO przekracza nawet kilkanaście tysięcy procent. W dużym stopniu Polacy zniechęcili się do tego typu rozwiązań kredytowych. Przy tak dużym oprocentowaniu, nawet z pożyczonej małej kwo...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

No trackbacks yet.

Posts with similar tags

No post with similar tags yet.

Posts in similar categories

 • Komentarze

  • Natalia:

   Said on 9 kwietnia 2013

   Witam, prowadzę biuro pośrednictwa kredytowego. Poszukuję inwestorów do po...

  • Bożena:

   Said on 5 kwietnia 2013

   Nie można generalizować. Moja sytuacja jest bardzo trudna, mimo, że pracuj...

  • Michal:

   Said on 27 marca 2013

   Poszukuje pozyczki pod zastaw lub weksel

  • Monika:

   Said on 26 marca 2013

   Błagam potrzebuje pilnie 2000 zł oprocentowanie do 30 % błagam. monika.nara...

  • mateusz:

   Said on 12 marca 2013

   Witam potrzebuję pożyczki na 12000 zł na wysokość 30% okres 2,5 roku. Umo...

 • Pożyczka prywatna od ręki na dziś – przez internet

  Manipulacja za pomocą środków masowego przekazu na stałe wpisała się w naszą kulturę. Włączając telewizor na pewno natrafimy na jakieś...

  Zamknij