Posted by admin on 21 września 2011 in Prywatna pomoc w spłacaniu długów with 1 Comment


Bank Millennium przygotował dla swoich klientów, którzy korzystają aktywnie z Dobrego Konta promocję. Za płatności dokonywane za pośrednictwem karty dostają nagrody – zwrot gotówki, do 50 zł miesięcznie. Konto to zasługuje na uwagę także ze względu na niskie opłaty, a nawet ich brak. Nie płaci się bowiem za prowadzenie konta, obsługę karty płatniczej, wypłaty z bankomatów na terenie naszego kraju, a także przelewy internetowe. Klient ma dostęp do swoich pieniędzy przez całą dobę dzięki systemowi bankowości internetowej.

Trzeba jednak spełnić jeden warunek – mianowicie co miesiąc na konto musi wpływać kwota równa co najmniej 1000 zł. Do tego trzeba wykonać chociaż jedną płatność kartą. Haczyki są zazwyczaj nieuniknione w przypadku braku opłat za prowadzenie konta oraz korzystanie z karty płatniczej. Tym wymogom Banku Millennium jednak łatwo sprostać, nie są one bardzo dokuczliwe. Większość klientów jest w stanie uniknąć ponoszenia kosztów.

Bank oferuje swoim klientom ponadto pakiet ubezpieczeń o nazwie ‚Bezpieczna Karta’, który dostępny jest już za 2,99 zł miesięcznie. W koncie można co więcej ustalić limit, żeby nigdy nie musieć martwić się czy aby na pewno dostępne są na nim wystarczające środki, kiedy robi się chociażby większe zakupy. Oprocentowanie jest liczone jedynie do kwoty wykorzystanej a nie od całości przyznanego limitu. Przez 7 dni w każdym miesiącu nie płaci się odsetek.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

« previous post

Gdzie po kredyt? Do banku czy poży...

Banki na stałe wpisały się w nasze codzienne życie. Do naszej dyspozycji nie tylko oddawana jest możliwość założenia sobie w nich konta, lecz skorzystać możemy ze zdecydowanie szerszego pakietu usług. Całkiem sporą popularnością cieszą się bankowe pożyczki gotówkowe. (więcej&he...

next post »

Gdzie można kupić tanio Franka on....

Citi Handlowy obniżył marżę franka szwajcarskiego. Bank Citi Handlowy postanowił zachęcić klientów detalicznych do kupna obcej waluty - franka szwajcarskiego poprzez obniżenie marży kursu do poziomu 0,8%. Spread będzie teraz wynosił 1,6%. (więcej…)

One Response to Bank Millennium – Dobre Konto internetowe za darmo

 1. Dominik

  29 maja 2012 - 09:27
  1

  Niedawno proponowali mi to konto, gdy próbowałem dowiedzieć się o warunki pożyczki w Millenium. Wszystko niby w porządku, ale jak zaczęli mi proponować jakieś dodatkowe usługi, ubezpieczenia itp., stwierdziłem, że to konto będzie mnie kosztowało dużo więcej niż obecne… dlatego jeszcze się nie zdecydowałem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

No trackbacks yet.

Posts with similar tags

Posts in similar categories

 • Komentarze

  • Natalia:

   Said on 9 kwietnia 2013

   Witam, prowadzę biuro pośrednictwa kredytowego. Poszukuję inwestorów do po...

  • Bożena:

   Said on 5 kwietnia 2013

   Nie można generalizować. Moja sytuacja jest bardzo trudna, mimo, że pracuj...

  • Michal:

   Said on 27 marca 2013

   Poszukuje pozyczki pod zastaw lub weksel

  • Monika:

   Said on 26 marca 2013

   Błagam potrzebuje pilnie 2000 zł oprocentowanie do 30 % błagam. monika.nara...

  • mateusz:

   Said on 12 marca 2013

   Witam potrzebuję pożyczki na 12000 zł na wysokość 30% okres 2,5 roku. Umo...

 • Pożyczki prywatne dla pracujących na czarno

  Ryzykowne inwestycje nie zawsze popłacają. Stawianie wszystkiego na jedną kartę nie zawsze jest czynnością opłacalną.

  Zamknij