Bank Millennium – Dobre Konto internetowe za darmo

Bank Millennium przygotował dla swoich klientów, którzy korzystają aktywnie z Dobrego Konta promocję. Za płatności dokonywane za pośrednictwem karty dostają nagrody – zwrot gotówki, do 50 zł miesięcznie. Konto to zasługuje na uwagę także ze względu na niskie opłaty, a nawet ich brak. Nie płaci się bowiem za prowadzenie konta, obsługę karty płatniczej, wypłaty z bankomatów na terenie naszego kraju, a także przelewy internetowe. Klient ma dostęp do swoich pieniędzy przez całą dobę dzięki systemowi bankowości internetowej.

Trzeba jednak spełnić jeden warunek – mianowicie co miesiąc na konto musi wpływać kwota równa co najmniej 1000 zł. Do tego trzeba wykonać chociaż jedną płatność kartą. Haczyki są zazwyczaj nieuniknione w przypadku braku opłat za prowadzenie konta oraz korzystanie z karty płatniczej. Tym wymogom Banku Millennium jednak łatwo sprostać, nie są one bardzo dokuczliwe. Większość klientów jest w stanie uniknąć ponoszenia kosztów.

Bank oferuje swoim klientom ponadto pakiet ubezpieczeń o nazwie ‚Bezpieczna Karta’, który dostępny jest już za 2,99 zł miesięcznie. W koncie można co więcej ustalić limit, żeby nigdy nie musieć martwić się czy aby na pewno dostępne są na nim wystarczające środki, kiedy robi się chociażby większe zakupy. Oprocentowanie jest liczone jedynie do kwoty wykorzystanej a nie od całości przyznanego limitu. Przez 7 dni w każdym miesiącu nie płaci się odsetek.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
One Comment

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Kredyty bez bik na forum finansowym dla zadłużonych

Jeśli nadal zastanawiasz się nad tym, gdzie znaleźć wszystkie potrzebne Ci informacje o kredytach, to już nie musisz dłużej tego...

Zamknij